Culture news
Login
 Your IP-address:
44.210.237.158
 Username:
 Password:

Access terms
Registration
Forgot password?
Interface
Contacts
 E-mail:
info@elibrary.lt
 Phone:
+370 5 248-1536
 Fax:
+370 5 248-1629
 Post address:
Zemaites st. 21, LT-03118
Vilnius, Lithuania
 Addresses of servers:
http://ebiblioteka.eu
http://ebiblioteka.net
http://ebiblioteka.org
http://ebiblioteka.com
http://e-biblioteka.eu
http://e-biblioteka.org
 Support service:
editor@elibrary.lt
Copyright
Counters
 CQ Counter:


   E-mail: info@elibrary.lt     Phone: (+370 5) 248-1536     Fax: (+370 5) 248-1629   
e-LIBRARY

"SCIENCE ONLINE" MOKYMO CENTRAS

Mokymo programos anotacija
ELEKTRONINIAI RESURSAI ŠIUOLAIKINĖJE BIBLIOTEKOJE:
KOMPLEKTAVIMAS, NAUDOJIMAS, VALDYMAS

Kurso organizavimo vieta : Maskva, Novatorių g. 7A - 107, 314, Fotochemijos centras RMA.
Mokymo forma: dieninis skyrius, atsitraukiant nuo gamybos.
Kurso trukmė: 5 dienos, 40 akademinių valandų.
Tikslas: paruošti kvalifikuotus informacinės bibliotekos srities specialistus, galinčius spręsti elektroninių resursų diegimo, valdymo ir darbo su jais inovacinius uždavinius.
Uždaviniai: :
supažindinti klausytojus su elektroninių resursų naudojimo šiuolaikinėje bibliotekoje teorija ir praktika;
suformuoti darbo su elektroniniais šaltiniais įgūdžius - nuo komplektavimo iki valdymo ir plėtros;
supažindinti su informacinių bibliotekų paslaugų modernizavimo metodais, paremtais elektroninių bibliotekų technologijomis ir resursais.
Auditorija : bibliotekos informacinių bei abonemento skyrių darbuotojai, universitetų informacinių padalinių ir mokslinių tiriamųjų įstaigų darbuotojai.
Reikalavimai klausytojams : darbo bibliotekoje ar informaciniame padalinyje patirtis; geros anglų kalbos žinios (skaitymas, profesinės literatūros vertimas); darbo Pentium klasės kompiuteriu pagrindai, praktiniai darbo įgūdžiai su operacine sistema MS Windows, biuro programomis MS Office, naršykle MS Internet Explorer arba Netscape Communicator.
Pagrindinės kurso temos:
Naujas požiūris į švietimo ir mokslo srities aprūpinimą informacija
Inovacijos šiuolaikinėje informacinės bibliotekos srityje
Darbo su online resursais pagrindai
Informacinių resursų kūrimas, remiantis elektroninių bibliotekų paslaugų baze ir technologijomis
Informacinių elektroninių resursų organizavimas ir valdymas bibliotekoje
Mokymo rezultatai: Jūs susipažinsite su naujausiomis mokslo ir švietimo srities informacinio aprūpinimo tendencijomis, sužinosite apie inovacinius projektus ir technologijas bibliotekininkystėje, galėsite efektyviai dirbti ir mokyti kitus dirbti su elektroniniais produktais, kuriuos turi Jūsų organizacija, išmoksite kurti savus informacinius resursus, naudodami jau egzistuojančių duomenų bazių ir elektroninių bibliotekų paslaugas ir galimybes, ir kartu žinosite, kaip modernizuoti tradicinius informacinius bibliotekos procesus, įsisavinsite komplektavimo ir elektroninių resursų atrankos metodus, įgysite resursų valdymo ir elektroninių šaltinių statistinių duomenų analizės panaudojimo įgūdžius, sužinosite naujų resursų diegimo ir populiarinimo Jūsų organizacijoje būdus.
Mokymo procesas ir sertifiktai: Visi klausytojai gauna visą mokomąją metodinę ir inormacinę medžiagą, paruoštą mūsų dėstytojų ir įrašytą į kompaktinį diską. Mokymo proceso metu numatoma būtinai aplankyti Maskvos bibliotekas ir informacines organizacijas, kuriose buvo įgyvendinti stambūs inovaciniai ir informaciniai projektai. Sėkmingai baigus mokymo kursus, klausytojams išduodami Mokymo centro SCIENCE ONLINE sertifikatai, liudijantys kvalifikacijos kėlimą darbo su elektroniniais informaciniais resursais srityje. Temų ir kursų, siūlomų šioje programoje, bei dėstytojų sąrašai pateikiami mokymo plane. Jūs galite susipažinti su pilnu artimiausio kurso tvarkaraščiu.
Dėstytojai: kursuose dėsto geriausi mokslo ir švietimo informacinio aprūpinimo srities specialistai, vietos ir užsienio leidyklų ir informacinių kompanijų atstovai - V.O.Kirilova (VINITI), N.N.Litvinova (RGB), V.A.Gluchov (INION), E.G.Agratin (Integrum-Techno), A.J.Kuznecov (NEIKON), G.D.Karmišenskaja (MVŠSEN), V.V.Pisliakov (VU-VŠE), P.G.Arefjev (NEIKON), E.P.Voronina (Lexis-Nexis), V.A.Sobolev (EBSCO), O.G.Utkin (Elsevier).
Mokymų kaina, registracija, mokėjimai: mokymų kaina 2004m. spalio-gruodžio mėn. seminare, remiant Nacionaliniam elektroniniam-informaciniam konsorciumui, yra 5900 Rusijos rublių (su PVM). Į mokymų kainą įeina:
mokymo kaina;
maitinimas seminaro metu (pilni karšti pietūs, kavos pertraukos);
mokymo metodinė medžiaga.
Kitų miestų klausytojai, kuriems reikalingas apgyvendinimas Maskvos viešbučiuose, prašomi apie tai organizatoriams pranešti ne vėliau nei likus 14 dienų iki seminaro pradžios.
Norėdami dalyvauti šios programos užsiėmimuose, privalote užpildyti registracijos anketą ir apmokėti mokymų kainą. Užsiregistravę Jūs patys galite išrašyti ir atsispausdinti mokėjimo kvitą.
DĖMESIO: vietų skaičius mokymo grupėse yra griežtai ribojamas - ne daugiau nei 15 žmonių. SKUBĖKITE UŽSIREGISTRUOTI!
Atsisakius dalyvauti seminare, pervesti pinigai gali būti grąžinami su sąlyga, jei raštiškas prašymas yra pateikiamas ne vėliau nei likus savaitei iki užsiėmimų pradžios

Informacija ir visi atsakymai į Jūsų klausimus dėl užsiėmimų Mokymo centre SCIENCE ONLINE teikiami:
Telefonas:
Faksas:
El.paštas:
Tinklapis:
8-5 248 15 36
8-5 248 16 29

info@elibrary.lt
http://www.elibrary.lt

MES VISADA DŽIAUGIAMĖS SUTIKĘ JUS MOKYMO CENTRE SCIENCE ONLINE!