Culture news
Login
 Your IP-address:
3.225.221.130
 Username:
 Password:

Access terms
Registration
Forgot password?
Interface
Contacts
 E-mail:
info@elibrary.lt
 Phone:
+370 5 248-1536
 Fax:
+370 5 248-1629
 Post address:
Zemaites st. 21, LT-03118
Vilnius, Lithuania
 Addresses of servers:
http://ebiblioteka.eu
http://ebiblioteka.net
http://ebiblioteka.org
http://ebiblioteka.com
http://e-biblioteka.eu
http://e-biblioteka.org
 Support service:
editor@elibrary.lt
Copyright
Counters
 CQ Counter:


   E-mail: info@elibrary.lt     Phone: (+370 5) 248-1536     Fax: (+370 5) 248-1629   
e-LIBRARY

MOKYKLOS-SEMINARO ORGANIZAVIMO VIETA
Pirmoji tarptautinė mokykla-seminaras "Elektroniniai informaciniai šaltiniai Rusijos vartotojams" vyko 2003m. gegužės 11-18 d. Viduržemio jūros pakrantėje, Turkijoje, viešbutyje
Majesty Grand Hotel
Kilikya Palace
(5*).

?Viešbutis yra prie jūros kranto (pirmoji pakrantės juosta), 49 km nuo Antalijos miesto oro uosto, 7 km nuo Kemero, Geiniuk miestelyje. Viešbutis pastatytas 2001 metais, bendras jo plotas - 27 000 m2. Viešbutyje yra konferencijų salė 500 žmonių. Šalia yra nuosavas paplūdimys, uždaras ir vaikų baiseinai, nedidelis vandens parkas (vandens kalneliai), teniso kortai. Paplūdymio ilgis - 200 m. Skėčiai, šezlongai, čiužiniai, rankšluosčiai - nemokami.

Viešbutyje 234 dviviečiai kambariai (32 m2 plotas), visi su daliniu vaizdu į jūrą, yra liftas. Numeryje - vonia, telefonas, seifas (nemokamai), plaukų džiovintuvas, TV su Rusijos kanalais, mini-baras, kiliminė danga, centrinis kondicionierius. Patalynė keičiama 3 kartus per savaitę, rankšluosčiai - kasdien.

Viešbučio teritorijoje yra 2 restoranai (uždaras ir atviras) ir 4 barai. Maitinimas pagal sistemą "viskas įskaičiuota", pusryčiai, pietūs ir vakarienė - švediškas stalas, alkoholiniai ir nealkoholiniai vietos gamintojų ėrimai nemokami. Mini-baras užpildomas kasdien (tik vanduo).

Pramogos ir sportas nemokamai: fitnes-centras, sauna, turkiška pirtis, sūkurinė vonia, šachmatai, stalo tenisas, teiso kortai (dieną), teniso raketės ir kamuoliukai, krepšinis, paplūdimio tinklinis, mini-futbolas, kanojos, buriavimas (surfing, tik turint licenciją), vandens dviračiai, aerobika, šaudymas iš lanko, dieninės ir vakaro pramoginės programos, turkiška naktis, diskoteka, gyva muzika.

Už papildomą mokestį: masažas, dartai, biliardas, teniso kortai (vakare), buriavimas (surfing be licencijos), parašiutizmas, povandeninio plaukiojimo kursai, vandens slidės, burinės valtys, katamaranai, kompiuteriniai žaidimai, jojimas (ne viešbučio teritorijoje). Viešbučio prekybos centre - foto atelje, minimarketas, valiutos keitykla, motociklų ir automobilių nuoma.